Toše Proeski Radio & TV

RADIO WITH LOVE WITHOUT BORDERS! - IN MEMORY OF TOSE PROESKI! DOBRODOSLI NA LIVE CHAT ,RADIO & TV POSVECEN TOSI PROESKOM. INFO NA http:tosefanradio.forumotion.com * contact us : tosefanradio@yahoo.com
 
HomeCalendarFAQRegisterLog in
Visit *** https://www.facebook.com/tosefanradio / *** IN MEMORIAM TOSE FAN .RADIO & TV ***
FACEBOOK > JOIN US <
Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше 592176_157460300950194_1971843220_n
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
KONTAKT
tosefanforum@yahoo.com skype : tosefanradio
Most Viewed Topics
TOŠE PROESKI NEVIĐENO
Невкусна шега на сметка на Тоше Проески!
Зоран Божиновски: Тоше Проески е жив
Тоше има двојник во Србија
Зошто пропаѓа гробот на Тоше Проески?
Zoran Božinovski tvrdi - VATIKAN SKLONIO TOŠETA!
Смртта на Тоше неслучајна и искористена за политички потреби во Македонија!?
Memorial House Todor Proeski
Вистината за Тоше: Интервју со Божиновски
"Toše Proeski, žrtva kriminalnih klanova. . ."
Most active topics
Sve što bi željeli reći Toši / o Toši i slično
PORUKE U GLAZBI - Toše Proeski - Igra bez granica
Смртта на Тоше неслучајна и искористена за политички потреби во Македонија!?
Tony prijatelju Toši posvetio ukradenu pjesmu??
DIONICA SMRTI
Туарегот на Тоше ставен под преса за гмечење (19.01.2008)
VOZAČ I PRIJATELJ TOŠE PROESKOG PRAVOMOĆNO U MAKEDONIJI OSUĐEN NA DVIJE GODINE ZATVORA
Teorija zavjere: Izmislili su da su Tošu Proeskog ubili
Dokumentacija
Za smrt Toše Proeskog kriva nepažnja vozača
Statistics
We have 114 registered users
The newest registered user is amanda202

Our users have posted a total of 423 messages in 372 subjects
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Tose Fan Radio on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Toše Proeski Radio & TV on your social bookmarking website

Share
 

 Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше

Go down 
AuthorMessage
Tose Fan Radio
Admin
Admin
Tose Fan Radio

Posts : 439
Join date : 2010-08-17

Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше Empty
PostSubject: Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше   Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше EmptyThu Dec 22, 2011 6:15 am

Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше Anabel10


Сите сме веќе запознаени со случајот на пејачката Анабела и нејзината изјава за Тоше која ја навреди Македонија. Медиумите пишуваат и ја повикуваат да се извини, а таа револтирано одговори дека нејзината изјава била погрешно разбрана.

Пејачката Анабела лошо се пошегувала на своја сметка во емисијата Ексклузив, изјавувајќи дека можеби го дава своето последно интервју бидејќи е родена само еден ден по покојниот Тоше Проески во чие родно место Крушево таа ќе настапува за Нова година. Меѓутоа поедини портали и медиуми лошо ја протолкувале нејзината изјава, и тврделе дека Анабела се пошегувала на сметка на починатиот Тоше.

"Никогаш не би се пошегувала на сметка на некој кој не е веќе со нас, а не пак на сметка на ангелот на балканската музика, каков што беше Тоше. Затоа многу ми пречи тоа што ги извртеа моите зборови. За сите оние на кои коефициентот на интелегенција не им е доволно голем за да сфатат дека на груб начин се пошегував на своја сметка, немам адекватен вид на помош, но во секој случај се извинувам дури и на оние кои без никаква причина лошо ги разбрале моите зборови. На моите драги фанови во Македонија им порачувам овој викенд да се подготват бидејќи пристигнувам во Струмица, а за Нова година ќе пеам во преубавото Крушево, во родното место на драгиот и обожуван колега.", заклучила Анабела во својата изјава.
Back to top Go down
http://tosefanradio.forumotion.com
 
Анабела се извинува: Се извинувам на сите кои лошо ја разбраа мојата изјава за Тоше
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Toše Proeski Radio & TV :: News Flash/Vijesti :: Everything related / Povezano ...-
Jump to: