Toše Proeski Radio & TV

RADIO WITH LOVE WITHOUT BORDERS! - IN MEMORY OF TOSE PROESKI! DOBRODOSLI NA LIVE CHAT ,RADIO & TV POSVECEN TOSI PROESKOM. INFO NA http:tosefanradio.forumotion.com * contact us : tosefanradio@yahoo.com
 
HomeCalendarFAQRegisterLog in
Visit *** https://www.facebook.com/tosefanradio / *** IN MEMORIAM TOSE FAN .RADIO & TV ***
FACEBOOK > JOIN US <
Анабела цинично се извини 592176_157460300950194_1971843220_n
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
KONTAKT
tosefanforum@yahoo.com skype : tosefanradio
Most Viewed Topics
TOŠE PROESKI NEVIĐENO
Невкусна шега на сметка на Тоше Проески!
Зоран Божиновски: Тоше Проески е жив
Тоше има двојник во Србија
Зошто пропаѓа гробот на Тоше Проески?
Zoran Božinovski tvrdi - VATIKAN SKLONIO TOŠETA!
Смртта на Тоше неслучајна и искористена за политички потреби во Македонија!?
Memorial House Todor Proeski
Вистината за Тоше: Интервју со Божиновски
"Toše Proeski, žrtva kriminalnih klanova. . ."
Most active topics
Sve što bi željeli reći Toši / o Toši i slično
PORUKE U GLAZBI - Toše Proeski - Igra bez granica
Четвртиот меморијален концерт посветен на Тоше Проески на 21 јануари во МОБ
Tony prijatelju Toši posvetio ukradenu pjesmu??
Туарегот на Тоше ставен под преса за гмечење (19.01.2008)
DIONICA SMRTI
Teorija zavjere: Izmislili su da su Tošu Proeskog ubili
Kaznena prijava protiv vozača Toše Proeskog
Dokumentacija
Čovjek koji je odveo Tošu Proeskog u smrt ide dvije godine u zatvor
Statistics
We have 114 registered users
The newest registered user is amanda202

Our users have posted a total of 423 messages in 372 subjects
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Tose Fan Radio on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Toše Proeski Radio & TV on your social bookmarking website

Share
 

 Анабела цинично се извини

Go down 
AuthorMessage
Tose Fan Radio
Admin
Admin
Tose Fan Radio

Posts : 439
Join date : 2010-08-17

Анабела цинично се извини Empty
PostSubject: Анабела цинично се извини   Анабела цинично се извини EmptyThu Dec 22, 2011 6:21 am

Откако со недолична изјава го навреди Тоше Проески, Анабела реши да се извини. Вели дека со својата изјава не сакала да навреди никого и дека зборовите и биле извртени.

Анабела цинично се извини Safe_image.php?d=AQCBm7ao3i3g6ZOn&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fi44.servimg.com%2Fu%2Ff44%2F15%2F54%2F53%2F53%2Fanabel10

-Никогаш не би се пошегувала на сметка на некој кој не е веќе со нас, а не пак на сметка на ангелот на балканската музика, каков што беше Тоше. Затоа многу ми пречи тоа што ги извртеа моите зборови. За сите оние на кои коефициентот на интелегенција не им е доволно голем за да сфатат дека на груб начин се пошегував на своја сметка, немам адекватен вид на помош, но во секој случај се извинувам дури и на оние кои без никаква причина лошо ги разбрале моите зборови. На моите драги фанови во Македонија им порачувам овој викенд да се подготват бидејќи пристигнувам во Струмица, а за Нова година ќе пеам во преубавото Крушево, во родното место на драгиот и обожуван колега, изјави Анабела.

Дали ова е вистинскиот начин Анабела да се извини за изјавата која ја даде за српски Ексклузив? Фановите на Тоше ја осудија изјавата, а балканските медиуми во своите текстови зборовите на пејачката ги наведоа како навредливи.

Анабела немајќи излез по непромислената изјава, даде свое извинување и не пропушти да ги повика Македонците на нејзините претстојни настапи во земјава.
Back to top Go down
http://tosefanradio.forumotion.com
 
Анабела цинично се извини
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Toše Proeski Radio & TV :: News Flash/Vijesti :: Everything related / Povezano ...-
Jump to: